MTI vlerëson biznesin e vogël për Ballkanin Perëndimor - Bota Sot
MTI vlerëson biznesin e vogël për Ballkanin Perëndimor

Aktuale

E enjte, 20 shtator 2018

MTI vlerëson biznesin e vogël për Ballkanin Perëndimor

Më: 17 prill 2018 Në ora: 06:39
Ilustrim

Ministria e Tregtisë dhe Industrisë, përkatësisht Agjencia për Investime dhe Përkrahjen e Ndërmarrjeve në Kosovë (KIESA), në bashkëpunim me OECD-në, organizon takimin: “Vlerësimi i Aktit për Biznes të Vogël për Ballkanin Perëndimor dhe Turqinë (2016-2019)”.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test