Sporti

Buffon i del nė krah De Rosit - Nuk po e kuptoi Zemanin

Bota Sot | 09.10.2012 22:07
Buffon i del në krah De Rosit - Nuk po e kuptoi Zemanin

Buffon mbėshtet De Rossin. Pėrsa i pėrket teknikut Zeman, portieri legjendar shprehet se ndonjėherė ėshtė e vėshtirė ta ndjekėsh nė atė qė ai kėrkon. Kapiteni i Kombėtares Italiane dhe i Juventusit, komenton rastin e mesfushorit tė Romės, duke shprehur habinė pėr mosangazhimin e tij nė sfidėn e sė dielės me Atalantėn.

“Ndoshta trajneri dėshironte tė kishte mė shumė forca tė reja nė skuadėr dhe mendoi tė bėnte njė zgjedhje teknike. Danielen e njoh prej shumė kohėsh, njoh vlerat dhe kualtetin e tij si lojtar. Jemi tė lumtur qė nė futbollin italian kemi njė lojtar si ai, i cili dhuron maksimumin nė fushė pavarėsisht problemeve qė mund tė ketė mė klubin e tij”, pėrfundoi Buffon.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Sporti