Shqipėria

Topalli, mesazh ngushėllimi pėr ndarjen nga jeta tė Kryetarit tė Parlamentit kroat z. Boris Šprem

Bota Sot | 03.10.2012 17:14
Topalli, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Kryetarit të Parlamentit kroat z. Boris Šprem

Kryetarja e Kuvendit pėrcolli sot ngushėllimet pėr Kryetarin e Parlamenit tė Kroacisė z. Boris Šprem, i cili u nda nga jeta nė mėnyrė tė parakohshme, dy ditė mė parė.

Nė emėr tė Kuvendit tė Shqipėrisė dhe tė saj personal, Kryetarja e Kuvendit la njė mesazh nė librin e ngushėllimeve, tė hapur nė Ambasadėn kroate,bėn tė ditur komunikata.
“Nė emėr tė Kuvendit tė Shqipėrisė shpreh ngushėllimet mė tė sinqerta familjes , Parlamentit kroat pėr humbjen e parakohshme. Lutem Zotit qė shpirti i tij tė prehet nė paqe.”BS


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Shqipėria