Topalli, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Kryetarit të Parlamentit kroat z. Boris Šprem - Bota Sot
Topalli, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Kryetarit të Parlamentit kroat z. Boris Šprem

Shqipëria

E mërkurë, 24 gusht 2016

Topalli, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Kryetarit të Parlamentit kroat z. Boris Šprem

Më: 3 tetor 2012 Në ora: 17:14

Kryetarja e Kuvendit përcolli sot ngushëllimet për Kryetarin e Parlamenit të Kroacisë z. Boris Šprem, i cili u nda nga jeta në mënyrë të parakohshme, dy ditë më parë.

Në emër të Kuvendit të Shqipërisë dhe të saj personal, Kryetarja e Kuvendit la një mesazh në librin e ngushëllimeve, të hapur në Ambasadën kroate,bën të ditur komunikata.
“Në emër të Kuvendit të Shqipërisë shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes , Parlamentit kroat për humbjen e parakohshme. Lutem Zotit që shpirti i tij të prehet në paqe.”BS

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test