Sporti

Hiddink: Mohon interesimin pėr Rooneyn

Bota Sot | 26.10.2012 16:32
Hiddink: Mohon interesimin për Rooneyn

Trajneri i Anzhit, Guus Hiddink mohon zėrat se skuadra e tij kėrkon tė sigurojė shėrbimet e sulmuesit tė Manchester United, Wayne Rooney.

Klubi rus, i cili ndodhet nėn pronėsi tė miliarderit Suleyman Kerimov, po pėrpiqet tė ndėrtojė njė skuadėr, e cila tė jetė nė nivele tė njėjta me disa nga ekipet mė nė zė tė Europės. Pas deklaratės sė Roberto Carlos qė pohoi se Anzhi do tė tentojnė Rooney, Hiddik theksoi se fjalėt e tij janė keqkuptuar.

“Ai ėshtė zv/presidenti. Roberto mund tė shprehe idete e tij, por deri nė kėto momente nuk mė ka thėnė asgjė”, pėrfundoi tekniku 65-vjeēar.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Sporti