Sporti

Tyson premton se do tė jetė nė Irlandė

Bota Sot | 09.10.2012 22:02
Tyson premton se do të jetë në Irlandë

Mike Tyson qetėson fansat duke deklaruar se do tė jetė i pranishėm nė “Thomond Park” tė mėrkurėn, pavarėsisht njė ndėrhyrjeje kirurgjikale tė kryer nė mjekėr ditėt e fundit. Boksieri amerikan do tė fluturjė drejt Irlandės pėr tė marrė pjesė nė njė turne promocional. “Ju falėnderoj tė gjithė pėr shqetėsimin e shprehur”, shkruan “Majku i Hekurt” nė profiling e tij personal nė Twitter.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Sporti