Sporti

A.Madrid e nis me fitore

Bota Sot | 20.09.2012 22:24
A.Madrid e nis me fitore

Athletiko Madrid e ka nisur me fitoren turin nė Europa League, duke shėnuar fitore tė thellė me rezultat 0-3 nė udhėtim tek skuadra e Hapoel Tel Aviv.

Kampionėt e sezonit tė kaluar e kryeten punėn qė nė pjesėn e parė, pasi shkuan nė pushim me rezultat 0-2.

A.Madridi shėnoi njė gol edhe nė pjesėn e dytė dhe arriti tė fitojė me rezultat 0-3.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Sporti