Shqipėria

Panariti nė Greqi, shqiponja e flamurit shqiptar kokėpėrmbys

Bota Sot | 03.10.2012 21:19
Panariti në Greqi, shqiponja e flamurit shqiptar kokëpërmbys

Ministri shqiptar i Punėve tė Jashtme, Edmond Panariti takoi sot nė mesditė nė Athinė, ministrin e Jashtėm grek, Dimitris Avramopulos. Nė konferencėn e shtypit me homologun grek, Panariti tha se ka diskutuar disa cėshtje me rėndėsi pėr tė dyja shtetet. Ajo qė ra nė sy, ka qenė flamuri shqiptar kuqezi. Nga krahu i Avramopulos, flamuri shqiptar duket nė rregull, po kėshtu dhe nė krahun e Panaritit. Por sapo Ministri i Jashtėm shqiptar zhvendos kurrizin, zbulohet imazhi se dicka nuk qėndron me flamurin shqiptar. Ėshtė varur me kokėposhtė. Nuk dihet ende nėse kjo ėshtė bėrė me qėllim apo ėshtė thjesht njė gabim teknik nga protokolli grek.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Shqipėria