Manchester United – Sevilla, kompanitë e basteve tregojnë fituesin - Bota Sot
Manchester United – Sevilla, kompanitë e basteve tregojnë fituesin

Futboll

E enjte, 20 shtator 2018

Manchester United – Sevilla, kompanitë e basteve tregojnë fituesin

Më: 13 mars 2018 Në ora: 14:43
Ilustrim

Sonte zhvillohet ndeshja e dytë apo kthyese mes Manchester United dhe Sevillas.

Ndeshja e parë e zhvilluar në Spanjë kishte përfunduar pa gola dhe sonte pritet të vendoset gjithçka.

Dhe, kompanitë e basteve kanë publikuar koeficientët ku shihet favorizimi i skuadrës angleze.

Kujtojmë që kjo ndeshje zhvillohet sonte me fillim prej orës 20:45.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test