Sporti

Hoeness bėhet pishman pėr komentet mbi Dortmundin

Bota Sot | 15.09.2012 11:36
Hoeness bëhet pishman për komentet mbi Dortmundin

Presidenti i Bayernit ka bėrė hapa prapa nė lidhje me komentet e tij rreth statusit tė Dortmundit nė botėn e futbollit. Uli Hoeness deklaroi mė parė se kampionėt nė fuqi tė Gjermanisė kanė popullaritet nė nivel rajonal, ndėrsa Bayerni ėshtė njė forcė globale.

Mirėpo kėto fjalė nuk u pritėn mirė nga homologu i tij te Dortmundi, Watzke, i cili kėrkoi mė shumė respekt nga bavarezėt dhe Hoeness nuk ngurroi tė sqarojė pėr Bild se kurrė nuk ka dashur tė nėnvlerėsojė punėn e mirė qė ka bėrė Dortmundi.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Sporti