Bota Sot
ora 05:11lajmet aktuale E martë, 30 gusht 2016
Video

Tubimi protestues perpara ambasades Kosoves kundra demarkacionit me Malin e Zi

Tubimi protestues perpara ambasades Kosoves në Tiranë kundra demarkacionit me Malin e Zi

Dy të plagosur te Parku i Qytetit

Dy persona janë plagosur pas një gjuajtje me armë që ka ndodhur para pak minutash tek Parku i Qytetit në...

Belluscio: Arbërishten e flasim edhe në shtëpi

“Fakti që nuk jetojmë në fshat bënë që mos ta flasim shumë shqipen, arbërishten në...

Pamje nga protesta në Pejë kundër Demarkacionit me Malin e Zi

Pamje nga protesta në Pejë kundër Demarkacionit me Malin e Zi 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test