Dalin detaje të reja në Samsung Galaxy Note 9 - Bota Sot
Dalin detaje të reja në Samsung Galaxy Note 9

Mobile

E diel, 23 shtator 2018

Dalin detaje të reja në Samsung Galaxy Note 9

Më: 12 prill 2018 Në ora: 19:27
Ilustrim

Galaxy Note 9 duhet të ketë një ekran më të madh se më parë dhe të ketë një bateri më të fortë.

Ne kishim raportuar që Samsung Galaxy Note 9 mund të lëshohej në korrik ose gusht, sepse Galaxy S9 nuk po shitet ashtu siç pritet. Tani, sipas Sammobile, detaje të mëtejshme mbi modelin e ri Samsung janë zbuluar .

Përveç një sensori të gjurmëve të gishtave në ekran, duhet të ketë një ekran 6.4 inç dhe një baterish 4000 mAh , e cila është dukshëm më e fuqishme se më parë.

Një bateri më e fuqishme është gjithashtu pak më e madhe dhe deri më tani ka qenë gjithmonë një problem per Samsung. Kështu, këto janë kryesisht thashetheme.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test