Dy probleme që po përsëriten te iPhone X - Bota Sot
Dy probleme që po përsëriten te iPhone X

Mobile

E martë, 25 shtator 2018

Dy probleme që po përsëriten te iPhone X

Më: 27 shkurt 2018 Në ora: 19:39
iPhone X

iPhone X po përballet me dy probleme të cilat kompania është duke i hetuar. 

Njëri problem është ai i telefonatës ku pasi merr një telefonatë, iPhone X bie dhe dridhet, por pamja vizuale shfaqet me vonesë, pra butonat jeshil dhe të kuq shfaqen me një vonesë deri në 10 sekonda, gjë që ndikon në rrezikun e humbjes së telefonatës.

Poashtu, në Amerikë janë regjistruar raste ku iPhone X bën thirrje të pavullnetshme të numrit të emergjencës, 911.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test