‘Shfaqet’ modeli më i avancuar nga Nokia deri më sot, Nokia 7+ - Bota Sot
‘Shfaqet’ modeli më i avancuar nga Nokia deri më sot, Nokia 7+

Mobile

E hënë, 24 shtator 2018

‘Shfaqet’ modeli më i avancuar nga Nokia deri më sot, Nokia 7+

Më: 18 shkurt 2018 Në ora: 15:40
Nokia 7+

Një fotografi e re që po qarkullon online shfaq modelin e ri të Nokia 7+, telefonin më të mirë të Nokia-së deri më sot.

Pamja frontale e telefonit të ri të HMD Global e cila ka marrë përsipër markën e Nokia tregon skaje të holla të telefonit me dizajn modern, i cili rivalizon me modelet kryesore të telefonave të sotëm në treg.

Sensori i telefonit thuhet se do të shkojë në pjesën e pasme, ndërsa logoja e kompanisë është vendosur përpara afër kamerës frontale të pajisjes.

Raportet e deritashme kanë sugjeruar se Nokia 7+ do të vijë me rezolucionin FHD+, Snapdragon 660, kamerat e dyfishta me 12MP dhe 13MP, kartelën microSD dhe shumë specifika të tjera të avancuara.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test