Dardan Berisha feston ditëlindjen, ja sa vjeçar është bërë - Bota Sot
Dardan Berisha feston ditëlindjen, ja sa vjeçar është bërë

Basketboll

E enjte, 22 shkurt 2018

Dardan Berisha feston ditëlindjen, ja sa vjeçar është bërë

Më: 15 nëntor 2017 Në ora: 08:55
Dardan Berisha

Është një nga basketbollistët më të suksesshëm shqiptarë.

Fjala është për Dardan Berishën, i cili sot ka një ditë të veçantë, pasi feston ditëlindjen.

Ai ka mbushur 29 vite jetë dhe për këtë ditë me rëndësi për të, që nga ndërrimi i datave ka pranuar urime nga miqtë, familjarët dhe simpatizuesve të tij.

Kujtojmë që Dardani shpesh zë vend në mediet shqiptare, i cili krahas të arriturave në basket, komentohet shumë edhe për jetën private.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test