Akisdent në autostradën Tiranë-Durrës, tri makina përfundojnë në kanal - Bota Sot
Akisdent në autostradën Tiranë-Durrës, tri makina përfundojnë në kanal

Tirana

E premte, 23 shkurt 2018

Akisdent në autostradën Tiranë-Durrës, tri makina përfundojnë në kanal

Më: 4 janar 2018 Në ora: 14:32
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ku si pasojë tre automjete kanë përfunduar në kanal.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e këtij aksidenti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test