Arrestohet një person nga Tetova, sulmoi zyrtarin policor para një objekti hotelierik - Bota Sot
Arrestohet një person nga Tetova, sulmoi zyrtarin policor para një objekti hotelierik

Tetova

E diel, 23 shtator 2018

Arrestohet një person nga Tetova, sulmoi zyrtarin policor para një objekti hotelierik

Më: 24 qershor 2018 Në ora: 14:21
Foto ilustrim

29-vjeçari M.N nga Tetova sot në mëngjes është arrestuar, pasi ka sulmuar një zyrtar policor para një objekti hotelierik në Tetovë.

MPB informon se M.N rreth orës 02:45 në Tetovë në udhëkryqin e rrugëve “Ivo Ribar Lola” dhe “Strasho Pinxhur”, para një objekti hotelierik, është përleshur fizikisht me një person tjetër.

Pas marrjes së masave nga ana e policisë, M.N ka sulmuar edhe zyrtarin policorë i cili ka ndërhyrë gjatë përleshjes.

Nga policia thonë se kundër të arrestuar do të merren masat adekuate.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test