Teknologjia

Disa revista lejojnė shpėrndarjen e imazheve direkt nė Pinterest

Bota Sot | 17.10.2012 11:09
Disa revista lejojnë shpërndarjen e imazheve direkt në Pinterest

E keni menduar ndonjėherė tė ekzistonte njė opsion qė t’ju lejonte tė postonit njė foto nga njė revistė direkt nė Pinterest? Tashmė, ėshtė e mundur!

Maz, ėshtė njė kompani startup qė ndihmon botuesit tė dizajnojnė aplikacione pėr iPad.

Ata sapo kanė lanēuar njė karakteristikė tė re qė do t’ju mundėsojė lexuesve tė revistave dixhitale, tė shpėrndajnė foto tė marra prej tyre direkt nė Pinterest, Twitter, Facebook apo e-mail.

Pinterest po shikohet me interes tė madh nga botuesit

Opsioni i ri quhet Clippings dhe pėrmes tij mund tė pritet ēdo pjesė e faqes, qoftė ajo njė imazh apo njė paragraf teksti.

Mė pas pėrmbajtja mund tė postohet nė Pinterest, pa u shkėputur nė asnjė moment nga leximi i revistės.

Nė fakt, ekzistojnė disa aplikacione qė u mundėsojnė pėrdoruesve tė iPad-it tė nėnvijėzojnė pjesė teksti dhe t’i shpėrndajnė ato nėpėr rrjetet sociale si Twitter, por Maz ėshtė aplikacioni i parė qė integrohet edhe me Pinterest.

Pinterest po kthehet nė njė element tepėr tė rėndėsishėm pėr botuesit e veēanėrisht pėr ata qė publikojnė revista pėr femrat, pėr modė apo pėr dizajn. (PCWorld Albanian)


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Teknologjia