Sporti

McIlroy: Ndihem britanik

Bota Sot | 20.09.2012 21:33
McIlroy: Ndihem britanik

Duhen edhe 4 vjet nga starti i olimpiadės Rio de Janeiro 2016, por golfisti irlandezo-verior, Rory McIlroy shprehet i paduruar pėr ta provuar kėtė eksperiencė, i ndihmuar edhe nga fakti qė ky sport do tė futet nė tabelėn olimpike pėr herė tė parė.

Nė njė intervistė dhėnė pėr “Daily Mail”, numri 1 i botės thekson se e ndien veten mė shumė britanik se sa irlandezo-verior. Nė vijim ai shton se kjo ėshtė rruga e vetme pėr tė marrė pjesė nė olimpiadė dhe njerėzit duhet ta kuptojnė drejt qėndrimin e tij.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Sporti