Ish-luftëtari në gjendje të rëndë ekonomike - Bota Sot
Ish-luftëtari në gjendje të rëndë ekonomike

Sociale

E enjte, 22 shkurt 2018

Ish-luftëtari në gjendje të rëndë ekonomike

Më: 30 dhjetor 2017 Në ora: 20:18
Milaim Xhaferi

Milaim Xhaferi është një ish-ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Ai po thotë se as nuk ju njoh statusi i veteranit.

Aktualisht ai dhe familja e tij jetojnë në kushte të rënda ekonomike. Kjo gjendje bëri që ai t’i ndal nga shkolla edhe fëmijët e tij.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test