Mediale & Vip

Dashurohet djali i Nishanit, lidhja me Isabelėn

Bota Sot | 21.10.2012 23:27
Dashurohet djali i Nishanit, lidhja me Isabelën

”Vjena ėshtė njė qytet i madh dhe aventurat janė pjesė aktive dhe e bukur e saj, por duhet tė them qė femrat shqiptare janė tė pakrahasueshme si nė aspektin fizik dhe nė atė tė pjekurisė, jo vetėm me ato austriake, por dhe me shumė tė tjera nė botė”, kėshtu pati deklaruar djali i Presidentit, Ersi Nishani, nė njė intervistė dhėnė pėr gazetėn “Panorama”, i pyetur nė lidhje me femrat dhe aventurat e tij nė Vjenė tė Austrisė, edhe pse nuk pohoi se ėshtė i dashuruar. Por siē duket, verėn qė kaloi ai e ka pasur shumė pozitive nė aspektin e jetės private. Shtatlarti i familjes Nishani ka rėnė kokė e kėmbė nė dashuri, por me njė vajzė shqiptare. Edhe pse nuk preferonte lidhjet nė distancė, ai e ka bėrė njė pėrjashtim dhe me sa duket do tė vizitojė mė shpesh Shqipėrinė nė kohėn kur tė ketė pushim nga studimet atje. ”Nuk i preferoj lidhjet nė distancė”, theksoi Ersi para 1 muaji. Po tani ēfarė do tė ndodhė? Pinjolli i familjes presidenciale ka bėrė publike nė Facebook lidhjen e tij tė dashurisė me bukuroshen Isabela Nelaj. Mė pas, tė gjithė miqtė e tij e kanė uruar pėr kėtė risi nė jetėn e tij sentimentale. Nuk kemi shumė informacione mbi Isabelėn, por thuhet se ėshtė vajzė nga Tirana, nė moshė me Ersin dhe ėshtė vajza e cila gjatė kėsaj vere ka bėrė pėr vete djalin e Presidentit, i cili ėshtė shumė i dashuruar pas saj. Pėr momentin vetėm kaq informacione kemi mundur tė zbulojmė nė lidhjen e Ersit dhe Isabelės, ndoshta nė ndonjė rast tjetėr do ju informojmė mė detajisht pėr dashurinė e djalit tė Nishanit me Isabela Nelajn.comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip