Mediale & Vip

Dafina Zeqiri me projekte tė reja

Bota Sot | 12.10.2012 00:20
Dafina Zeqiri me projekte të reja

Dafina Zeqiri ka premtuar se sė shpejti do tė sjellė projekte tė reja na muzikė. Ndonėse nuk ka saktėsuar se pėr ēfarė realisht bėhet fjalė, ajo, nėpėrmjet rrjeteve sociale, ka premtuar qė nė njė tė ardhme tė afėrt, do ta shohim me risi.
Dafina, e cila po qėndron nė Amerikė, si duket i ėshtė kushtuar shumė profesionit dhe pėrveē kėsaj, ajo po gjen kohė edhe tė argėtohet.

Edhe njė herė, kėngėtarja ka falėnderuar gjithė fansat e saj pėr mbėshtetjen dhe dashurinė e pafund, qė i japin gjatė tėrė kohės.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip