Mediale & Vip

Lady Gaga vjell katėr herė gjatė koncertit

Bota Sot | 08.10.2012 14:23
Lady Gaga vjell katër herë gjatë koncertit

Lady Gaga volli plot katėr herė nė skenė gjatė koncertit tė saj nė barcelonė tė ditės sė shtunė.

Kėngėtarja 26-vjeēare u ndje keq kur po kėndonte kėngėn ‘Edge Of Glory’ dhe volli, por vazhdoi me performancėn duke mos e ndėrprerė hitin. Pasi bėri disa lėvizje tė tjera, Lady Gaga volli sėrish duke u fshehur pas njėrit prej balerinėve.

Nuk ėshtė hera e parė qė kėngėtarja ndihet keq nė skenė. Edhe nė muajin gusht ajo volli nė Rumani gjatė njė koncerti.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip