Mediale & Vip

Antoinette Nikprelaj, njė tjetėr shqiptare krah aktorėve tė njohur te “Piratėt e Karaibeve”

Bota Sot | 07.10.2012 17:31
Antoinette Nikprelaj, një tjetër shqiptare krah aktorëve të njohur te “Piratët e Karaibeve”

Ajo ėshtė njė tjetėr shqiptare seksi qė po aktron pėrkrah emrave tė famshėm tė kinematografisė botėrore. Antoinette Nikprelaj, vajza zeshkane nė shikim tė parė nuk ka pamjen e njė shqiptareje, por mė shumė ngjason me divat e Hollywood-it. Ka ndikuar ndoshta edhe pamja e saj seksi, pasi qė nė audicionin e parė ajo ėshtė pranuar tė aktrojė nė disa pjesė tė filmit ‘’Pirates of the Caribbean’’ pėrkrah shumė aktorėve tė njohur. Aktorja Nikprelaj gjatė kohėve tė fundit ka filluar tė pėrdoret edhe si imazh nga kompanitė e ndryshme pėr shkak tė fytyrės engjėllore qė ka .


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip