Mediale & Vip

West premton njė ‘dimėr tė egėr’

Bota Sot | 03.10.2012 11:15
West premton një ‘dimër të egër’

Kanye West dhe kolegėt e tij nga GOOD Music kanė mundėsi tė publikojnė njė tjetėr album si “Cruel Summer” por tani nėn titullin “Cruel Winter”.

Lajmin e publikoi njėri nga kolėget e tij i cili tha se arsyeja pse ai nuk more pjesėė nė BET Awards ė Atlanta ishte puna qė nuk i jepte kohė tė lirė.
“E di dhe i vie keq. Por gjithashtu ju e dini qė Kanye punon pa pushim. Dhe nė qoftė se ka pas njė verė tė nxehtė me “Cruel Summer” duhet tė ketė njė dimėr tė ftohtė me “Cruel Winter” apo jo”, tha ai.
“Cruel Summer” ėshtė lansuar me 18 shtator ku pėrfshihenin 12 kėngė dhe bashkėpunime me rep kėngėtarit e labelit Good Music, si Mr. Hudson, 2 Chainz, Kid Cudi, Pusha T dhe Big Sean. Ky album ka pėrfshi edhe bashkėpunimin me R. Kelly dhe Jay-Z.
Gjithashtu njė film 30 minutėsh me tė njejtin titull ėshtė shfaq nė festivalin e Kanės kėtė vitė.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip