Mediale & Vip

Bashkohen J Lo dhe Beyonce

Bota Sot | 03.10.2012 11:14
Bashkohen J Lo dhe Beyonce

Kėngėtaret Jennifer Lopez dhe Beyonce, janė shfaqur nė njė video tė re, nė kuadėr tė fushatės parazgjedhore pėr presidentin e SHBA-ve, Barack Obama.
]”Obama ka njė histori qė unė mund t’ia rrėfej vajzės sime, sepse dėshmon se pavarėsisht se ku fillon, mund tė punosh shumė dhe tė bėsh atė pėr tė cilėn pėrcaktohesh”, thotė nė kėtė video Beyonce, e cila gjithmonė ka shprehur admirimin pėr ēiftin Obama.
Tė dy kėngėtaret u janė bashkuar yjeve tė tjerė, si Julianne Moore, Eva Longoria, Padma Lakshmi dhe Olivia Wilde, duke ftuar femrat amerikane qė tė votojnė pėr Obamėn.
Pėrveē tyre, ditėve tė fundit, pėrkrahje pėr presidentin aktual e kanė shfaqur publikisht edhe Madonna, Katy Perry, Jay-Z dhe Foo Fighters.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip