Mediale & Vip

Lan e zien pėr Kanye West-in

Bota Sot | 02.10.2012 20:50
Lan e zien për Kanye West-in

Kim Kardashian po mundohet nė tė gjitha format t’ia dėshmojė tė dashurit tė saj, reperit Kanye West-it se ėshtė bashkėshortja ideale pėr tė.

Siē njoftojnė mediet, ky yll zien pėr partnerin e saj, ia lanė rrobat dhe gjithmonė ėshtė afėr tij kur ai ka nevojė pėr diēka.

“Kim po ia dėshmon West-it qė ajo ėshtė ‘lavirja e tij e pėrkryer’. Ėshtė gjithmonė me tė, kujdeset pėr rrobat e tij, ia pėrgatit ushqimin dhe tė gjitha gjėrat e tjera”, tha njė mik i afėrt i Kim-it.

Por se a do ta arrijė qėllimin tė martohet me tė pritet tė shihet nė ditėt nė vijim.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip