Mediale & Vip

Mario Balotelli rikthehet tek Raffaella

Bota Sot | 02.10.2012 20:34
Mario Balotelli rikthehet tek Raffaella

Futbollisti Mario Balotelli dhe bukuroshja italiane Raffaella Fico duket se i kanė dhėnė fund grindjeve e keqkuptimeve dhe janė kthyer sėrish bashkė.

Ēifti u fotografua duke u puthur nė oborrin e shtėpisė sė modeles, sikur tė mos kishte ndodhur asgjė.

Futbollisti i Manchaster City mbėrriti nė Napoli me njė avion privat, pėr tė takuar ish tė dashurėn e tij Raffaella, e cila ėshtė shtatzėnė nė muajin e gjashtė. Ata e thyen akullin nė njė festė mes miqsh, ku vendosėn tė riprovojnė sėrish dhe tė presin bashkė ardhjen e fėmijės sė tyre.

Pak ditė mė parė, futbollisti tha se do tė tentonte tė rregullonte marrėdhėniet me nėnėn e fėmijės sė tij, ndėrsa modelja deklaroi nė njė emision televiziv se tė gjithė njerėzit e meritojnė njė tjetėr shans, duke lėnė tė kuptohej se do tė hidhte pas krahėve tė gjitha “bėmat” e Balotellit. Dhe realisht kėshtu ndodhi.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip