Mediale & Vip

Italia zgjedh mė tė bukurėn e vendit, Giusy Buscemi shpallet Miss (FOTOT)

Bota Sot | 11.09.2012 21:49
Italia zgjedh më të bukurën e vendit, Giusy Buscemi shpallet Miss (FOTOT)

Italia ka zgjedhur vajzėn mė tė bukur tė vendit e cila pėr 1 vit do mbajė kurorėn e bukurisė italiane.
Siēiliania 19 vjeēare Giusy Buscemi, ėshtė Missi i ri i Italisė pėr vitin 2012.
Me origjinė nga Trapani, me flokėt e verdhė dhe sy jeshile ajo tregon se do tė bėhet aktore dhe tė realizojė ėndrrat e saj.
Ajo tha se konkurroi nė miss sepse e ka pasur ėndėrr qė e vogėl.
Giusy aktualisht po pėrgatitet pėr tė hyrė nė universitet.Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip