Ish menaxherja e paditë Mariah Carey-n - Bota Sot
Ish menaxherja e paditë Mariah Carey-n

Mediale Vip

E mërkurë, 19 shtator 2018

Ish menaxherja e paditë Mariah Carey-n

Më: 16 prill 2018 Në ora: 19:18
Mariah Carey

Ish menaxherja e Mariah Carey, e cila e kishte mbrojtur dhe i kishte ndihmuar të tejkalojë kriza të shumta, e ka paditur këngëtaren.

Stella Stolper ka dorëzuar dokumentet ligjore të padisë kundër Mariah për shkeljen e ligjit të punës si dhe prishje të kontratës.

Sipas raportimeve të TMZ bëhet fjalë për një shumë të madhe parash që këngëtarja nuk i ka paguar Stellas.

Megjithatë besohet se nuk është gjithçka për para, pasi Stella dhe Mariah ishin tejet të afërta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test