Elvana Gjata merr vëmendjen me këtë veshje, rrugëve të Prishtinës - Bota Sot
Elvana Gjata merr vëmendjen me këtë veshje, rrugëve të Prishtinës

Mediale Vip

E diel, 23 shtator 2018

Elvana Gjata merr vëmendjen me këtë veshje, rrugëve të Prishtinës

Më: 12 mars 2018 Në ora: 12:35
Elvana Gjata

Këngëtarja Elvana Gjata është një prej artisteve shqiptare më me nam.

Këngëtarja së fundi ka publikuar albumin e saj me gjashtë këngë, që u prit shumë mirë nga publiku.

Gjatë ditës së djeshme, ajo njoftoi fansat se po qëndron në Prishtinë dhe publikoi disa fotografi radhazi.

 

Sot ne Prishtine ????

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Elvana u shfaq si çdo herë me shumë stil, ndërsa linajt e saj dukeshin pefekte në veshjen që po e bartte.

Kujtojmë që Elvana ka realizuar edhe një këngë dedikuar tregut të huaj dhe ajo është “Forever is Over”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test