Mimoza Shkodra befason me fotografinë e fundit, vë në pah linjat trupore - Bota Sot
Mimoza Shkodra befason me fotografinë e fundit, vë në pah linjat trupore

Mediale Vip

E martë, 25 shtator 2018

Mimoza Shkodra befason me fotografinë e fundit, vë në pah linjat trupore

Më: 11 mars 2018 Në ora: 18:16
Mimoza Shkodra dhe Seldi

Mimoza Shkodra mbetet një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare. Ishte fejesa e saj më Seldin ajo që mori jehonë të madhe mediatike.

Mimoza shpesh është komentuar edhe për paraqitjet e saj skenike. Ndërsa së fundmi ka befasuar më një fotografi të postuar në llogarinë e saj Instagram.

Më nje fustan të zi, ngjitur për trupi, Mimoza vë në pah linjat e saj trupore, veçmas të pasmet.

Ndryshe Mimoza dhe Seldi janë duke bashkëjetuar në Zvicër, ata madje kanë vënë edhe kunorë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test