“Merri krejt” publikohet nga Faton Isufi - Bota Sot
“Merri krejt” publikohet nga Faton Isufi

Mediale Vip

E diel, 23 shtator 2018

“Merri krejt” publikohet nga Faton Isufi

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 21:51
Faton Isufi

Këngëtari Faton Isufi ka lansuar këngën e tij.

Fjala është për baladën ‘Merri krejt’.

Kënga është shkruar nga Special I që ka bërë edhe muzkën, kurse masterizimi dhe miksimi është realizuar nga DouBass Records.

‘Merri krejt’ është finalizuar edhe me klip nga Bug Production.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test