Marina dhe Getoari zbukurojnë shtëpinë për festa, ja si duket ambienti i tyre - Bota Sot
Marina dhe Getoari zbukurojnë shtëpinë për festa, ja si duket ambienti i tyre

Mediale Vip

E premte, 23 shkurt 2018

Marina dhe Getoari zbukurojnë shtëpinë për festa, ja si duket ambienti i tyre

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 15:43
Getoar Selimi dhe Marina Vjollca

Marina dhe Getoari këtë fundvit do të festojnë si çift i martuar dhe duket se atmosfera e ngrohtë e festave ka mbërritur në shtëpinë e tyre.

Ata kanë zbukuruar pemën e Krishtlindjeve, duke i ndarë këto imazhe edhe me fansat e tyre.

Ka qenë reperi ai i cili në profilin e tij në Instagram ka bërë publike disa foto nga dekori i pemës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test