Ky gjest i Enit e konfirmon lidhjen e saj me Genc Prelvukajn - Bota Sot
Ky gjest i Enit e konfirmon lidhjen e saj me Genc Prelvukajn

Mediale Vip

E premte, 23 shkurt 2018

Ky gjest i Enit e konfirmon lidhjen e saj me Genc Prelvukajn

Më: 1 dhjetor 2017 Në ora: 08:47
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Ka muaj që këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj thuhet që janë në një lidhje dashurie.

Edhe pse ata po shihen bashkë në çdo event, asnjëri nga ta nuk ka dashur ta komentoj raportin e tyre, shkruan Indeksonline.

Që dyshja janë çift po flasin vet lëvizjet e tyre.

Eni Koçi tashmë e ndjek djalin e Gencit, të cilin e ka me bashkëshorten e parë. Kjo tregon për lidhjen e fortë që tashmë kanë krijuar këngëtarët.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test