Lifestyle

3 receta pėr njė gjoks tė bukur

Bota Sot | 25.12.2012 00:13
3 receta për një gjoks të bukur

Dėshironi te keni gjoks tė fortė e tė rrumbullakėt? Disa tė fshehta por tė realizueshme.

1 — Nė njė litėr ujė hidhni disa lule livando, hithra, kamomil dhe i lini ashtu njė natė. Tė nesėrmen me ujin e aromatizuar bėni masazh.

2 — Merrni pak vaj bajamesh kamomil dhe pak livando…Njė masazh me kėtė pėrzierje sjell rezultate tė larta.

3 — Shtypni njė mollė sė bashku me lėkurėn dhe vendoseni mbi gjoks pėr 10 minuta.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle