Lifestyle

“I fejuari im s’e ka problem, atij i shkoj ēdo natė” (fotot)

Bota Sot | 23.10.2012 23:08
“I fejuari im s’e ka problem, atij i shkoj çdo natë” (fotot)

Njė hotel me pesė yje nė Britaninė e Madhe refuzoi martesėn e njė ēifti, duke thėnė se ata nuk janė tipi i njerėzve qė martohen aty.

Mesa duket shkaku ishte puna qė bėn nusja e ardhshme. Pauline Bailey, 27 vjeē, punon nė hotline, ose linjat e nxehta. Ajo del nė kanalet televizive pėr tė rritur duke pritur telefonata erotike, e veshur me tė brendshme dhe ēizme.
E diplomuara pėr juridik punon pėr Red Light Central TV dhe Playboy TV Chat.
“Kam qenė njė modele part- time pėr pesė vite,” thotė ajo.
“Pasi u diplomova dhe mbarova masterin, e vazhdova kėtė punė, pasi ishte financiarisht e mirė”.
Telefonatat nė kėto kanale kushtojnė rreth 2 sterlina pėr minutė.
Pauline thotė se i fejuari i saj nuk e ka problem kėtė punė.
“Ai ėshtė dakord me kėtė gjė dhe unė i shkoj atij ēdo natė nė shtėpi”.
Lajmėrimi qė kanė marrė nga hoteli i ka lėnduar shumė, pasi ata thonė se janė njerėz shumė tė mirė. Hoteli nga ana e tij deklaron se nuk ėshtė puna e vajzės arsyeja pse i kanė refuzuar ata..jpg" />

.jpg" />Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle