Lifestyle

Kinė, dragoi blu formuar me 900 tenda, rekord Guinness

Bota Sot | 14.10.2012 14:17
Kinë, dragoi blu formuar me 900 tenda, rekord Guinness

Njė dragua blu i realizuar nga 900 tenda. E realizuar nė Qingdao, nė Kinė, gjatė Golden Beach Camping Festival, ai ėshtė mozaiku mė i madh nė botė, duke vendosur njė rekord tė ri botėror. Dragoi blu ka zėnė njė sipėrfaqe rreth 3400 metra katrorė.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle