Lifestyle

Objektivi i aparatit ėshtė preja a ariut, Felix

Bota Sot | 14.10.2012 14:12
Objektivi i aparatit është preja a ariut, Felix

Duhet tė jetė me tė vėrtetė njė ndjesi e keqe tė shohėsh njė ari polar qė luan, pėrtyp dhe hedh nė ujė objektivin e njė aparati fotografik. Kjo ngjarje ka ndodhur nė kopshtin zoologjik tė Norimberga, Gjermani. Njė zonje i ka rėnė nga duart njė pjesė e vlefshme e aparatit tė saj 70-200 f/2.8, qė arrinte vlerėn e 2 mijė eurosh.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle