Lifestyle

“Dua tė bėj seks me ty”, SMS-ja u shkon pa dashje gjithė numrave

Bota Sot | 03.10.2012 23:42
“Dua të bëj seks me ty”, SMS-ja u shkon pa dashje gjithë numrave

Teknologjia pėrveēse mund tė na ndihmojė, nė shumė raste edhe mund tė luajė me truket e saj, duke na krijuar kėshtu mė shumė shqetėsim se lehtėsim.

Siē i ka ndodhur nė fakt njė 24-vjeēari me emrin Craig Evans, mėsues anglishteje me profesion, mesazhi erotik i tė cilit u ka shkuar pa dashje gjithė numrave qė kishte nė telefonin celular.

“Dua tė bėj seks me ty, zgjidhe vetė, nė kėmbė apo shtrirė”... Kjo SMS, imagjinoni, u ka shkuar gjithė kolegėve tė tij, prindėrve, tė afėrmve tė familjes, madje edhe fqinjėve apo shoqeve.

Kur nė fakt, ai donte t’ia niste vetėm tė dashurės sė tij.

Madje, pasojat kanė qenė shkatėrruese pėr shkak se kjo SMS u ka shkruar edhe dy nxėnėseve tė tij, tė moshės 13 dhe 14 vjeē, tė cilat e kanė marrė atė si njė ngacmim seksual dhe e kanė paditur ...


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle