Lifestyle

Kaliforni, qentė sėrf mbi dallgė

Bota Sot | 03.10.2012 11:35
Kaliforni, qentë sërf mbi dallgë

Sigurisht qė sėrfi ėshtė nė radhė tė parė pasioni i pronarėve tė tyre, aq sa kanė vėnė nė provė edhe kėto kafshė pėr tė ecur mbi dallgė. Ėshtė ky City Surf dog, takimi nė Huntington Beach, nė Kaliforni, dedikuar qenve tė tė gjithė racave dhe sėrfit. Nė kėtė galeri reportazhi i garės nė fotot e fotografit tė agjensisė Reuters Lucy Nicolson.

Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle