Lifestyle

Manila, nudo kundėr filmit anti-islamik

Bota Sot | 01.10.2012 14:56
Manila, nudo kundër filmit anti-islamik

25 studentė filipinas kanė sfiluar nudo, me fytyrė mbuluar me njė kapuē tė verdhė, nė kampusin e Universitetit Politeknik tė Filipineve, nė Manila. Protesta ka tė bėjė me ata qė janė kundėr filmit anti-islamik. ‘Ne e dėnojmė atė film dhe promovojmė respekt drejt tė gjitha feve’, thanė studentėt, nėpėrmjet zėdhėnėsit tė tyre Marley Cabase.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle