Lifestyle

Politikanja spanjolle e "mastrubimit": Nuk bėra asnjė gjė tė gabuar

Bota Sot | 23.09.2012 21:48
Politikanja spanjolle e "mastrubimit": Nuk bëra asnjë gjë të gabuar

Ka gjetur rastin tė mbrohet politikania spanjolle Olvido Hormigos.

Njė ditė pasi videoja e saj erotike nė tė cilėn shfaqej duke u masturbuar nė shtėpi nisi tė qarkullonte nė faqe tė ndryshme interneti

Olvido Hormigos ka reaguar duke thėnė pėr median se nuk ka bėrė asnjė gjė tė gabuar, por janė vetėm disa momente intime brenda shtėpisė sime. ”- kėshtu ėshtė shprehur kėshilltarja socialiste e komunės Los Yébenes, nė rajonin Toledo.

Dyshohet se videoja ėshtė shpėrndarė nga anėtarė tė partisė popullore lokale, pėr tė prishur imazhin e politikanes socialiste.

Policia dhe prokuroria ndėrkaq kanė nisur hetimet pėr tė zbuluar nga ka rrjedhur videoja nė internet ndėrsa politikania ka dhėnė tanimė dorėheqjen.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lifestyle