Rrahje brutale mes dy kolegeve në Shkup - Bota Sot
Rrahje brutale mes dy kolegeve në Shkup

Kronikë e zezë

E premte, 21 shtator 2018

Rrahje brutale mes dy kolegeve në Shkup

Më: 16 prill 2018 Në ora: 14:45

Pas mesnate në Sektorin për punë të brendshme Shkup është denoncuar se në objektin hotelierik në rrugën Kristo Tatarcev është prishur rendi publik ku janë rrahur ndërmjet vete B.J.T (46) dhe K.G (22).

Ata kanë pasur zënka për punët e përditshme në objektin hotelierik dhe kanë filluar të kapen për flokë dhe të shtyhen, ku dhe G.K ka marrë lëndime të dukshme. Policia po punon në zbardhjen e rastit.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test