Arrestohet për përdorim të armës - Bota Sot
Arrestohet për përdorim të armës

Kronikë e zezë

E enjte, 22 shkurt 2018

Arrestohet për përdorim të armës

Nga: Bota sot Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 09:23
Ilustrim

Një person në rrugën “Mehmeti Gradica” në Prishtinë është arrestuar për përdorim të armës.

Raporti 24 orësh policor thotë se viktima mashkull ka raportuar se se pas një mosmarrëveshje i dyshuari mashkull shqiptar ka shtënë me armë zjarri.

Njësia policore ka gjetur dhe ka konfiskuar një pistoletë me një fishek.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test