Kronikė e Zezė

Durrės, bashkėshorti vret gruan me mjete tė forta, dyshohet pėr xhelozi

Bota Sot | 19.10.2012 23:59
Durrës, bashkëshorti vret gruan me mjete të forta, dyshohet për xhelozi

Njė burrė vrau me mjete tė forta tė shoqen e tij nė lagjen nr. 8 tė qytetit tė Durrėsit. Policia tha se viktima ėshtė Lime Dedej, 42 vjeē, e cila ndėrroi jetėn nė spital pas dhunės sė ushtruar nga i shoqi. Policia ka arrestuar menjėherė pas ngjarjes autorin Bujar Dedej, 48 vjeē.

Dyshohet se shkak pėr kėtė krim tė rėndė ka qenė xhelozia e tė shoqit.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus