Kronikė e Zezė

Korēė, tenton t’i shpėtojė dhunės sė djalit, rrėzohet e humbet jetėn

Bota Sot | 13.10.2012 15:28
Korçë, tenton t’i shpëtojë dhunës së djalit, rrëzohet e humbet jetën

Njė 74-vjecare ka humbur jetėn sot nė Korcė, pasi u rrėzua nga shkallėt. Ngjarja ndodhi nė njė pallat, nė lagjen 16 tė qytetit, mesditėn e sotme.

Policia e Korcės sqaroi se incidenti ndodhi, pasi e moshuara tentoi t’i shpėtonte dhunės sė djalit.

Po sipas burimeve tė policisė, e moshuara Zinete Pasho dhunohej sistematikisht nga i biri.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus