Kronikė e Zezė

Kėrcėnon me thikė mėsuesen, arrestohet 17-vjeēari

Bota Sot | 09.10.2012 20:20
Kërcënon me thikë mësuesen, arrestohet 17-vjeçari

Policia e Tiranės ka arrestuar njė 17-vjeēar, pasi ka kėrcėnuar mėsuesen e tij me thikė. Sipas burimeve tė policisė, minoreni me inicialet A.S, 17 vjeē, ėshtė nxėnės i shkollės “Sandėr Prosi”.

Ky i fundit ka kėrcėnuar mėsuesen Blerta Gjata, e cila e ka denoncuar atė nė polici. Ende nuk dihen motivet e kėrcėnimit, ndėrkohė qė policia ėshtė duke marrė nė pyetje adoleshentin.

Dhuna brenda ambienteve tė shkollės ėshtė bėrė njė fenomen shumė shqetėsues vitet e fundit, teksa pėrveē sherreve massive me mjete tė ftohta me njėri-tjetrin, shpesh herė ata janė konfliktuar edhe mė mėsuesit e tyre, si nė kėtė rast.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus