Kronikė e Zezė

Sekuestrohen 10 kilogramė kanabis

Bota Sot | 07.10.2012 14:24
Sekuestrohen 10 kilogramë kanabis

Njė sasi bime narkotike kanabis sativa ėshtė sekuestruar ditėn e sotme nė zonėn e plazhit tė Durrėsit. Sasia prej 10 kilogramėsh, e ndarė nė 10 pako tė mbėshtjella me natriban, u gjet nė automjetin me targa TR 7430 E qė drejtohej nga 30-vjeēari Robert Cepani, me banim nė Sauk tė Tiranės, transmeton TCH.

Policia e Durrėsit bėri tė ditur se mjeti ku u gjet malli i ndaluar lėvizte nė aksin rrugor Kavajė-Durrės dhe ishte i destinuar pėr tregun e brendshėm.

Ndaj Cepanit ėshtė vendosur masa e arrestit nė flagrancė, ndėrsa grupi hetimor ka nisur hetimet pėr tė zbardhur vendorigjinėn e bimės narkotike qė dyshohet tė jetė jugu i vendit, si dhe persona tė tjerė tė pėrfshirė nė prodhimin e tregtimin e saj.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus