Kronikė e Zezė

Tiranė, makina pėrplas policin dhe largohet

Bota Sot | 04.10.2012 09:33
Tiranë, makina përplas policin dhe largohet

Njė efektiv i policisė u plagos rėndė mbrėmjen e sotme nė kryeqytet, pasi u pėrplas nga njė automjet.

Ngjarja ka ndodhur rreth orės 21:30 nė zonėn e Doganės nė Tiranė, ku njė automjet ka goditur policin Eduart Tarja 31 vjec dhe mė pas ėshtė larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia bėn tė ditur se efektivi i plagosur ėshtė dėrguar me urgjencė nė spitalin ushtarak, ndėrsa po punohet pėr identifikimin dhe kapjen e autorit tė ngjarjes.

Mesohet se efektivi ne momentin qe eshte plagosur ka qene duke ngritur nje postbllok.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus