Qyteti i sigurt - Bota Sot
E martë, 14 gusht 2018
  • Qyteti i sigurt

    Cyrihu është renditur ndër dhjetë vendet më të mira për studentët për vitin 2018. Ai është zgjedhur si qytet i sigurt dhe më të besueshëm në botë dhe mburret me një nga universitetet më të mira të Evropës - por kini kujdes për kostot e larta të jetesës. Fotografia nga Jose Fuste Raga/Getty Images/.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test